До Міжнародного дня толерантності у ДЦПО відбувся ряд тематичних заходів

16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Принципи толерантності закріпили у Загальній декларації прав людини.

 

  У групі ПМ-19-1/9 пройшла виховна година з елементами тренінгу за темою: “Особливості толерантного спілкування”, яку підготувала класний керівник, викладач фізики –  Сульженко О.В. 

  Учні говорили про значення та види спілкування, розкрили поняття “толерантність”, а  вправа “Ярлики” дала можливість  відчути переживання, які виникають під час спілкування, коли змушують діяти відповідно до стереотипів.

  У групі КС-20-1/11 було проведено тренінгове заняття за темою “З добром у серці” , яке підготувала практичний психолог ДЦПО-Орлова С.А. 

  Учні дізналися про свій рівень толерантності за допомогою  експрес-тестування “Наскільки ви толерантні?”. Вправа “Біла ворона” продемонструвала учням психологічний стан людини, яка за певними ознаками відрізняється від решти. 

Через арт-техніку “Зірка” та метафоричні асоціативні картки розвивали власну емпатію. Веселі рухавки та притчі створили позитивний та доброзичливий психологічний клімат під час тренінгу.

 

  Всі охочі могли відвідати книжкову виставку в бібліотеці за темою: “Світ – це дзеркало, і воно повертає кожному його власне 

зображення.(У. Теккерей)”, яку підготувала бібліотекар ДЦПО- Гапонова Л.П.

 

  Пам’ятайте, людина, яка живе в толерантному світі, по-справжньому щаслива і дарує це щастя, любов людям довкола.

Comments are closed.