Веб-сайты Кыргызстанда жайгашкан Mostbet букмекердик кеңсесинде сиз каалаган спорттук иш-чарага – футболдон баштап хоккейге жана баскетболго чейин коюмдарды кое аласыз, ошондой эле онлайн казинодо ойной аласыз. Жакшы дизайн, жагымдуу коэффициенттер, ар кандай бонустар жана акциялар, бекер коюмдар, бекер айлануулар жана акчаны тез алуу Mostbet kg платформасын дүйнөдөгү эң мыктылардын бири кылат. Бош эмес оюнчулар биздин мобилдик колдонмобузду өзгөчө жакшы көрүшөт. Кириңиз жана биз менен жеңиңиз!

З 04.03 по 05.03.2021 року пройшла конференція «Леся Українка у вимірах національної та світової культури»

До конференції наша учениця І курсу групи ККД-20-1/9 Галій Елеонора, під керівництвом викладача української мови та літератури Айби Д.Т., створила невелике повідомлення на тему «Леся Українка та її творчість у музиці, малярстві, театрі, кіно».

У цій доповіді можна дізнатись про те, як сучасні митці України та закордону підносять нашу талановиту письменницю, і створюють свої шедеври, надихаючись творчістю нашої генійки Лесі Українки. Від східних традицій та феменістичних акцентів у творчості до ролі письменниці у долі українського сучасного театру.

А для тих, хто хоче ще більше, можуть переглянути презентацію нашої учениці.

 

 179 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Коментарі закриті.
Top