16-21 травня 2022 року Дніпровський центр професійної освіти долучився до заходів з нагоди святкування Дня Європи в Україні

Відповідно до листа НМЦ ПТО в Дніпропетровській області від 04.05.2022р. № 13/4-190 в ДЦПО були розроблені та проведені онлайн-заходи до Дня Європи в Україні, серед яких:

  • випуск онлайн-вісника «Європульс» на тему «Європейські цінності в Україні» і розміщення його в класрумах;
  • участь педагогів у конференції, присвяченій Європейському тижню професійних навичок;
  • інформаційна постійно діюча експозиція проєвропейської літератури в методкабінеті;
  • участь у ІІ Всеукраїнському творчому фестивалі до Дня Європи «Єврофест – 2022».

ІІ Всеукраїнський творчий фестиваль «Єврофест – 2022», тема якого цьогоріч «Європа – наш спільний дім. Спільне сьогодення. Спільні цінності. Спільне майбутнє», проводився Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості. Творча та інтелектуальна команда від ДЦПО взяла участь у фестивальних конкурсах «Ерудит» та у Всесвітньому Кубку з інтелектуальної гри  «Євро «Брейн-ринг», в яких наші учні І курсу Шайда Анастасія, Вельгус Вікторія, Ковган Дар’я, Хмара Валерія, Руденко Дар’я та Особська Орина відповідали на тематичні питання, пов’язані із європейським мистецтвом та культурою, повсякденним та політичним устроєм. Дівчата – учасниці отримали дипломи переможців.

А креативна команда здобувачів освіти ДЦПО «Лондонські паляниці», тренерами якої виступили викладачі Айба Діана Тимурівна і Бондарук Руслан Миколайович, своїми презентаціями та есе представили наш навчальний заклад у конкурсі «Квіз країнами Європи» серед юніорів (14-17 років) і посіла ІІ призове місце.

Наші тренери Айба Д.Т. і Бондарук Р.М. за результатами фестивалю були нагороджені грамотами за популяризацію інтелектуальних форм дозвілля та високий рівень підготовки переможців Всесвітніх Єврокубків з інтелектуальних ігор «Ерудит», «Брейн-ринг» та «Що? Де? Коли?».

Вітаємо колег і здобувачів освіти з перемогами і бажаємо подальшого натхнення, успіхів та нових звершень у майбутньому!

 54 Переглядів всього,  2 Переглядів сьогодні

Comments are closed.
Top