ФАХОВІ КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
(Всеукраїнський рівень)

2008 рік –  І місце в Фестивалі перукарського мистецтва “YOURHAIRAWARDS” м. Київ (Воробйова Тамара)

2009 рік  – І  місце у Фестивалі перукарського мистецтва “YOURHAIRAWARDS” м. Київ (Бурла Андрій), ІІІ місце (Гета Алевтина)

2009 рік –  І, ІІ місце у  ІІІ Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва YourHairAwards, який проводила Спілка перукарів України та компанія «Естет» в рамках щорічної професійної події для фахівців індустрії краси України EstetBeautyExpoв м.Києві

2010 рік  – Фестиваль перукарського мистецтва “YOURHAIRAWARDS” м. Київ дипломи учасників

2011 рік  відкритий чемпіонат перукарського мистецтва “Молоді таланти України” м. Київ дипломи учасників

2011 рік – Фестиваль перукарського мистецтва “YOURHAIRAWARDS” м. Київ дипломи учасників

2011рік  ІІ місце і срібна медаль у VІІ Міжнародному фестивалі з кулінарного мистецтва і сервісу в Україні (Петришин Олександр,номінація «Традиційних хліб)

2012 рік – ІІІ місце та бронзова медаль у ІІ Міжнародному конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва та сервісу України в м.Києві. (Нагорянський Кирило, учень гр. КХ-10-1/11)

2014 рік – «Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кухар»

2015 рік– ІІІ місце та дипломи учасників у Відкритому Чемпіонаті України  з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжув м.Києві.
(Пеннер Ганна , учениця групи ПШ-13-1/11 )

ФАХОВІ КОНКУРСИ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
(обласний рівень)

2009 рік – ІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Кухар» (Столбцова Альона, учениця гр. ККД-07-1/11)

2011 рік – відкритий чемпіонат перукарського мистецтва “Молоді таланти України” м. Дніпропетровськ ІІІ місце (Хникіна Тетяна)

2011 рік  ІІ місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Кондитер» (Ржевська Ганна, учениця гр. КД-10-1/9)

2012 рік – Фестиваль перукарського мистецтва “Дзеркало моди” м. Дніпропетровськ – дипломи учасників

2012рік – ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання  системи ПТО за професією «Кухар» (майстер в/н Гамоліна Н.М.)

2012рік – ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання  системи ПТО за професією «Перукар»(майстер в/н Силаєва М.М.)

ПЕДАГОГІЧНІ КОНКУРСИ (обласний рівень)

2009 рік – “Краща організація житлово–побутових умов для проживання учнів у гуртожитку ПТНЗ” – І місце

2009 рік – “Краща бібліотека ПТНЗ” – І місце

2009 рік – “Огляд конкурс психологічний кабінетів” – І місце

2010 рік –урочисте відкриття учнівського євроклубу «Європейська хвиля»

2010 рік – ІІ місце в обласному конкурсі кабінетів української мови і літератури

2010 рік – “Краща організація житлово–побутових умов для проживання учнів у гуртожитку ПТНЗ” – І місто

2010 рік – “Фестивальний дивограй” обласний фестиваль художньої самодіяльності – І місце

2010 рік – перше місце в змаганнях 55–ї спартакіади серед дівчат в волейболі; ІІ місця в настольному тенісі та баскетболі; ІІІ місця танцювальна аеробіка, легка атлетика; ІV  місце – шахи

2010 рік – ІІ місце у ІІ Всеукраїнській спартакіаді серед учнів ПТНЗ

2010 рік –  “Краща бібліотека ПТНЗ” – ІІ місто

2010 рік –  “Краща організація харчування в ПТНЗ” – ІІІ місце

2010 рік – Обласні профорієнтаційні заходи КВК “Планета професій” – ІІ місце

2010 рік –  ІІ місце в ” Інноваційний підхід в організації учнівського самоврядування”

2011 рік – ІІ місце у 56–й спартакіаді учнів профтехосвіти м. Дніпропетровська

2011 рік – “Фестивальний дивограй” обласний фестиваль художньої самодіяльності – ІІ місце

2011 рік – обласна методична виставка “Формування цілісної регіональної системи педагогічних та навчально–виробничих інновацій ПТО” – І місце в “Моделювання інноваційної виховної роботи”; ІІ місце в “Позиціювання якісної і доступної ПТО та престижності робітничих професій”

2011 рік – Краща організація житлово–побутових умов для проживання учнів у гуртожитку ПТНЗ” – І місто

2011 рік – “Краща бібліотека ПТНЗ” – ІІІ  місце

2011 рік –  “Краща організація харчування в ПТНЗ” – ІІ місце

2012 рік – ІІІ місце в обласному конкурсі кабінетів охорони праці

2012 рік – ІІ місце в обласному конкурсі методичних кабінетів

2013 рік – участь у міжнародній виставці “Hotel&RestaurantExpo Ukraine-2013”

2013 рік – VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні,  XIV фестиваль з кулінарного мистецтва України та ІІ відкритому міжнародному чемпіонаті України з карвінгу, учні з ДЦПО посіли четверті місця та були нагороджені кубками і дипломами, майстер в/н Капітонова О.С. отримала диплом учасника та кубок у номінації «Карвінг. Скульптура 3D», а майстер в/н Чапала Е. Г. посіла ІІІ призове місце та отримала бронзову медаль  у номінації «Квіти з цукру, букети» за роботу «Квітуча моя Україна».

2013 рік – ІІІ місце посіла Минка Любов Петрівна на в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів в/н з професії «Офіціант».

 

Призові місця практично з усіх номінацій в щорічному методичному фестивалі ПТО Дніпропетровської області.