Веб-сайты Кыргызстанда жайгашкан Mostbet букмекердик кеңсесинде сиз каалаган спорттук иш-чарага – футболдон баштап хоккейге жана баскетболго чейин коюмдарды кое аласыз, ошондой эле онлайн казинодо ойной аласыз. Жакшы дизайн, жагымдуу коэффициенттер, ар кандай бонустар жана акциялар, бекер коюмдар, бекер айлануулар жана акчаны тез алуу Mostbet kg платформасын дүйнөдөгү эң мыктылардын бири кылат. Бош эмес оюнчулар биздин мобилдик колдонмобузду өзгөчө жакшы көрүшөт. Кириңиз жана биз менен жеңиңиз!

Правила внутрішнього розпорядку
Дніпропетровського центру професійної освіти

Ці правила визначають, що всі члени інженерно-педагогічного і учнівського колективу є вільними і рівними у своїй гідності і правах. Вони наділені розумом і совістю і повинні діяти у відношенні один до одного в дусі взаємоповаги, взаєморозуміння і  толерантності, що створює умови для спілкування, співробітництва і загальної відповідальності за функціонування центру.

Учень має право:

1. Належати до будь – якої  ідейно-виховної або громадської організації, діяльність якої не суперечить Конституції України.
2.  Представляти заклад у конкурсах, оглядах, змаганнях та інших заходах у відповідності до своїх можливостей та умінь.
3. Отримувати оцінки з кожного предмета винятково у відповідності до своїх знань та вмінь, має право на відкриту і негайну оцінку його знань умінь.
1.  На додаткову допомогу вчителя в набутті знань, коли учень не справляється з навчальним матеріалом, на допомогу товаришів і повну оцінку знань і умінь у встановлений термін.
2.  Скласти залік з предмета, який не виноситься на екзамен, з метою підвищення річної оцінки.
3.  Відпочивати на перервах між уроками;  у вихідні дні і на період канікул домашні завдання не задаються.
4.  На гаряче  харчування в  їдальні центру.
5.  Висловлювати класному керівнику, адміністрації, іншим викладачам свої проблеми і вимоги, думки, сумніви, які стосуються змісту навчання, отримувати на них пояснення, відповіді і допомогу.
6.  Виступ учнів на захист своїх прав повинен проходити через органи самоврядування. У випадку необхідності учням надається допомога з боку адміністрації, батьківського  комітету.
7.   Виступ учнів на захист своїх прав не може служити приводом для негативного до них ставлення.
8.   Адміністрація  центру спільно з органами учнівського самоврядування  організовує один раз у семестр зустріч з учнями з метою обміну думками, судженнями, які стосуються життя колективу. Учні можуть виступати з вимогами проведення такої зустрічі додатково.

Учень зобов’язаний:

1. Виявляти особисту активність  в надбанні знань і умінь з використанням усіх можливостей  закладу.
2. Виявляти ініціативу, суспільну або громадську.
3. Гідно і культурно вести себе в закладі та за його межами.
4. Повністю використовувати час, визначений для навчання, зразково працювати над розширенням своїх знань, систематично готуватися до занять.
5. Брати участь в обраних ним позакласних і додаткових заняттях.
6. Діяти на благо колективу, турбуватися про честь і підтримку традицій та авторитету центру.
7. Проявляти повагу до викладачів, майстрів виробничого навчання та інших працівників центру, не дозволяти використання в мовних зворотах нецензурних висловів.
8. Виконувати вказівки і розпорядження адміністрації, ради учнів, педагогічної ради, а також рекомендації класного керівника; не допускати пропусків занять без поважних причин; суперечки вирішуються тільки на принципах взаємоповаги.
9. Не використовувати мобільні телефони та інші засоби для Інтернет – зв’язку під час навчального процесу.
10. Дотримуватись правил соціального співжиття, особливо:
· виявляти повагу до дорослих та товаришів;
· чинити опір виявленню грубості та вульгарності;
· поважати волю та гідність іншої людини, зберігати                                      таємниці кореспонденції, дискусії, особистих справ,                                    виключаючи випадки, коли це може зашкодити життю    або здоров’ю обізнаної з таємницею людини;
· сумлінно виконувати обов’язки чергового;
·  зберігати в чистоті приміщення, територію центру,                                       дбати про захист довкілля;
· дбайливо ставитись до майна центру;
· виправляти заподіяні шкоди і нести матеріальну                                           відповідальність за зіпсоване майно центру.
8. Турбуватися про здоров’я і безпеку власного життя і життя своїх товаришів:
· учню заборонено палити, вживати алкогольні напої,                                   наркотики та інші одурманюючі засоби;
·  харчуватися в їдальні навчального закладу;
· учень завжди повинен бути чистим і охайним.

Заохочення і покарання:

1. Рада центру заохочує  за:

 • зразкове навчання та громадську роботу
 • видатні заслуги
 • працелюбність і повагу

2. Види заохочень:

 • преміювання
 • відзнака у наказі по центру
 • подяка
 • грамота та Почесна грамота
 • одержання стипендій облдержадміністрації

3. Види покарань:

 • попередження
 • догана
 • сувора догана
 • відрахування з центру

Заохочення і покарання розглядаються і затверджуються на засіданнях учнівських рад, ради  профілактики правопорушень, педагогічної ради.

 1,319 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Top