Свято першого дзвоника

03.09.18 року у Дніпровському центрі професійної освіти відбулась урочиста лінійка присвячена початку нового навчального року.

День знань – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства.

З вітальним словом до педагогів, учнів та батьків  звернувся директор ДЦПО Логвиненко В.Д. , старший майстер з в/н – Зейналова Т.О., заступник директора з НВР – Мартинова Т.І. Почесним  гостем свята була випускниця ПТУ-63,  голова батьківського комітету, власник салону краси «Панна» – Мордань Л.С. у своїй промові побажала учням кар’єрного успіху та власним прикладом показала можливості самореалізації у робітничій професії.

Святкова лінійка почалась з Гімну України та підняття Державного Прапора України. Відбулося вшанування пам’яті  Героїв Небесної сотні, воїнів АТО.

Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. У цей день бажаємо учням  міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а головне – успіхів у здобутті нових знань та звершень на благо України.

Пісні у виконанні учениць ДЦПО додали гарного настрою всім присутнім. Урочиста лінійка завершилася першим дзвоником на перший урок.

Comments are closed.