Співпраця з роботодавцями

Дніпропетровський центр професійної освіти поступово оновлює матеріально-технічну базу, створює необхідні умови для формування майбутніх професіоналів, конкурентоспроможних на ринку праці. В майстернях центру та на підприємствах – соціальних партнерів наші учні мають можливість працювати на такому обладнанні.
Саме на цьому етапі в учнів формується свідоме розуміння і сприйняття майбутньої професії, забезпечується можливість перевірити знання на практиці, оцінити рівень своєї професійної підготовки і компетентності під час вирішення тих чи інших виробничих питань.

Вивчення комп’ютерних програм «Бухгалтерія 1 С» та «Промінь» дає змогу учням груп «Касир (в банку)» якісно обслуговувати клієнтів банківських установ.

Важливим чинником у підготовці компетентних фахівців є виробнича практика, що проводиться на підприємствах міста та на базі навчально-виробничої фірми «Учнівський ресторан». Місця практики відрізняються асортиментом страв та виробів, виробничою потужністю та ціновою категорією, тобто від шкільної їдальні до ресторану.

Майбутні кухарі опановують нове обладнання.