Учні та викладачі Дніпровського центру професійної освіти долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У закладі було проведено ряд тематичних заходів, які підготували практичний психолог ДЦПО, класні керівники, майстри в/н.

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом – 1 грудня – у групі касирів (у банку) відбувся профілактичний тренінг: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІД, я не байдужий до неї». Учні дізналися про:

  • Відмінності між ВІЧ та СПІДом;
  • Шляхи передачі ВІЧ;
  • Засоби профілактики зараження ВІЧ;
  • Толерантне ставлення до ВІЧ-позитивних людей.

Для кращого розуміння процесу зараження та принципу дії в організмі людини учні були залучені у рольову гру: «Атака».

У групі перукарів пройшла виховна година за темою: «Профілактика СНІДу», яку підготувала класний керівник – Сульженко О.В. та викладач біології –Ситник О.С.

До Міжнародного дні боротьби з рабством -2 грудня- говорили з учнями групи кухарів-кондитерів про торгівлю людьми та ненасильницьке спілкування. Учні виготовили стіннівку: «Ми проти насилля».

У Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями – 3 грудня – з групою кухарів-офіціантів було проведено заняття з елементами тренінгу: «З Любов’ю в серці». Говорили про толерантне ставлення до «особливих» людей, переглядали мотиваційні відео про людей-інвалідів, які, незважаючи на фізичний стан, досягли успіху у житті.

У Міжнародний день волонтера – 5 грудня – учні з групи кухарів брали участь у занятті: «Волонтери – люди доброї волі». Говорили про місію волонтерів, проходили тест на доброту, проводили рольову гру: «Я-волонтер».

Серед батьківських груп практичним психологом Орловою С.А. було розповсюджено інформацію щодо ненасильницького спілкування з дітьми, а також надано рекомендації щодо вирішення конфліктних ситуацій мирним шляхом.

 19 Переглядів всього,  2 Переглядів сьогодні

Comments are closed.
Top