09.12.2019 року на базі Дніпровського центру професійної освіти серед студентів та здобувачів освіти спеціалізованих навчальних закладів відбувся обласний фінал Всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва «СНІГОВА КОРОЛЕВА-2019».

Метою заходу є розвиток молодих спеціалістів у напрямку перукарської справи. У програмі конкурсного дня був проведений семінар з відпрацюванням практичних навичок, під час якого технологи студії ЕSTEL презентували сучасні модні тенденції та актуальні креативні рішення, нові техніки та схеми у фарбуванні блонд-відтінків, згідно з конкурсними номінаціями, навчили  створювати індивідуальну формулу фарбування моделі.

До складу журі на обласному конкурсі увійшли: технолог компанії ЕSTEL Анастасія Добровольська, представники індустрії краси Марія Солодун, заступник директора НМЦ ПТО в Дніпропетровській області Гришаєва О.В. Переможець братиме участь у Всеукраїнському конкурсі «Снігова королева» в Києві.

Конкурсантам було запропоновано позмагатися у двох номінаціях  – «Вогонь» та «Лід».

Учасники від ДЦПО в номінації «Вогонь»:

  1. Базілєєва Анастасія (модель Манойло Анастасія, майстер в/н Силаєва М.М.)
  2. Заблуда Олена (модель Кузьменко Ксенія, майстер в/н Силаєва М.М.)
  3. Фисун Дар’я (модель Раковська Ягдива, майстер в/н Лещенко Т.В.)

Учасники від ДЦПО в номінації «Лід»:

  1. Алфьорова Катерина (модель Пшенична Аміна, майстер в/н Силаєва М.М.)
  2. Шаповал Дар’я (модель Радіонова Аліна, майстер в/н Силаєва М.М.)

 

За оцінками журі учениця ІІ курсу групи ПМ-18-1/9 Алфьорова Катерина посіла ІІ призове місце в номінації «Лід», а учениці Базілєєва Анастасія та Заблуда Олена нагороджені спеціальними призами.

Також подякою та цінними призом відзначено ДПТНЗ «Дніпровський центр професійної освіти».

 

Comments are closed.