10 червня 2022 року на базі ДПТНЗ “Дніпровський центр професійної освіти” було урочисто відкрито Центр розвитку кар’єри та підприємництва

 Консультативний пункт насичений матеріалами про затребувані професії регіону, їх суть та перспективу. У Центрі можна отримати консультацію про ринок праці, вакантні робочі місця, освітні ресурси.

 В урочистому відкритті взяли участь представники департаменту освіти і науки ОДА, навчально-методичного центру ПТО, департаменту гуманітарної політики ДМР, органи виконавчої влади, соціальні партнери ( роботодавці), профспілки, служба зайнятості. Під час відеоконференції на засіданні “круглого” столу представники зазначених структур говорили про формування системної співпраці на користь людей, а значить й економіки регіону, формування кадрового потенціалу в умовах воєнного стану, впровадження прискореного та екстернатного навчання.

 Для  профконсультантів було проведено соціально-психологічний тренінг “Відновлення ресурсного стану профконсультанта в умовах війни”. Усі присутні мали змогу:

-розвити навички самодіагностики власного психічного стану;

-опанувати практики емоційної самодопомоги;

-усвідомити власні джерела ресурсу;

-прокачати навички використання особистих ресурсів.

Впевнені, що Центр кар’єри та розвитку підприємництва допоможе всім бажаючим у становленні професійного шляху та розвитку власного бізнесу.

 153 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Comments are closed.
Top