10.10.2018р. у ДЦПО відзначали Всесвітній день психічного здоров’я

Для учнів була проведена єдина виховна година за темою: «Зупинемо булінг», яку підготували для вихованців практичний психолог Орлова С.А. та викладач суспільних дисциплін Кукурекова М.О. На заході учні дізналися про різновиди насильства, психологічний портрет булера, про покарання за факт скоєння булінгу та куди звертатися за допомогою у разі необхідності. Усім присутнім покращив настрій відеосюжет з кіножурналу «Єралаш».

Завершилася виховна година підведенням підсумків проведених заходів у групах та участі кожної групи в заходах ДЦПО за вересень. Звіти були оформлені у фотоколажі, які демонстрували активне життя групи під час навчання, на виробничій практиці, приготування страв, відвідування позакласних заходів. Учні зацікавлено розглядали фотоколажі та займалися плануванням на наступний місяць.

Для педагогічного колективу був проведений психологічний тренінг за темою: «Психічне здоров’я та способи його збереження». Присутні слухали про складові психічного здоров’я, фактори й критерії, від яких залежить психологічне благополуччя, та ознайомилися зі способами його збереження.  Педагоги із задоволенням взяли участь в практичних вправах. Вони мали змогу погратися в іграшки, намалювати автопортрет, подивитися позитивні відеоролики, перетворитися на пташок та здійснити подорож чарівним лісом. На тренінгу педагоги отримали заряд позитиву та хороший настрій, який є запорукою міцного психічного здоров’я.

Comments are closed.