11 травня 2023 року в Дніпровському центрі професійної освіти в рамках Європей-ського тижня відбулася виховна година з нагоди Дня Європи

Саме з цього року Указом Президента України День Європи в Україні відзначається, як і в усьому європейському суспільстві, 9 травня.

Класний керівник найініціативнішої групи І курсу майбутніх кухарів-кондитерів ККД-22-2/9 Овчаренко Г.М., майстер виробничого навчання Лозко М.М. разом зі своїми учнями провели виховну годину спілкування з нагоди Дня Європи  «Україна – це Європа! Українці – європейці!». Мета заходу – формування у молоді комплексного уявлення про місце і роль нашої держави в сучасній Європі, усвідомлення важливості європейського об’єднання у складний для України час.

Під час виховної години здобувачі освіти створювали яскраві колажі, плакати, обговорювали цьогорічний Міжнародний пісенний конкурс Євробачення, який через війну в Україні проводиться у Великобританії, читали вголос поезії берегині української культури і цінностей Ліни Костенко, дискутували на тему європейських цінностей сучасної молоді і людей старшого покоління, про повоєнне майбутнє нашої країни, її відбудову і місце у Європейській сім’ї. Також дивились тематичні відео, запропоновані викладачами суспільних дисциплін Айбою Д.Т. та Бондаруком Р.М.

 44 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Comments are closed.
Top