11.03.2020р. з нагоди Дня відкритих дверей наш заклад гостинно зустрів 200 школярів міста та області. Майбутні абітурієнти мали змогу взяти участь у профорієнтаційному Workshops «Спробуй професію»

Майбутні абітурієнти мали змогу взяти участь у профорієнтаційному Workshops   «Спробуй професію», та опанувати професійні майстер-класи з перукарської справи, ресторанного бізнесу та дизайну одягу. Захід був представлений профорієнтаційними локаціями.

Локація «Майстер Шеф»:

«Секрети приготування французького десерту Шантальє»;

Шоколадне фондю «Фруктова фантазія»;

Оригінальний кондитерський розпис «Айсинг-декор»;

Приготування екзотичних коктейлів «Тропічна насолода»;

«Сервіровка святкового столу та складання серветок».

Локація «Фешн-дизайн»:

«Створення мехенді та тимчасового тату»;

«Нейл-дизайн манікюра «Апаратний манікюр. Стемпінг на дзеркальній втирці»;

«Косоплетіння та створення різноманітних локонів»;

«Виготовлення талісманів з фетру»;

«Створення денім-прикрас для одягу».

Локація «Рейтинговий блогер»:

«Стати блогером просто»;

«Психологія успіху».

Абітурієнтидопомогою учнів ДЦПО власноруч готували десерти, коктейлі та дегустували свої вироби. Кожен мав змогу оздобити свій одяг унікальними талісманами та прикрасами, а також вдосконалити свій образ красивою зачіскою, манікюром та мехенді. Дізнатися про основи блогерства було також багато охочих.

Профорієнтаційний тренінг допоміг деяким абітурієнтам остаточно визначитися з професією, дізнатися про власні психологічні особливості та ресурси, бажання стати яскравою особистістю,   прагнення до самовдосконалення та професійної майстерності!

.

Всі наші гості зробили маленький крок до, великих перемог!

Приєднуйтеся до нашої дружньої команди, опановуйте цікаву професію та отримайте щасливий квиток до успішного майбутнього!

Comments are closed.