13.11.2021р. Святкування Всесвітнього дня доброти здобувачами освіти нашого закладу

Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти (World Kindness Day).
Наш проект “Добра справа” був запатентований більше трьох років тому! В Дніпровському центрі професійної освіти навчаються неймовірно талановиті та добрі здобувачі освіти!
В цей день, також, дуже хочеться розповісти всім про наших здобувачів освіти які проживають у нашому гуртожитку. Які займаються доброю справою не тільки у нас в гуртожитку, але й у себе вдома, де вони народилися й проживають. Ось, наприклад, Добнич Діана з групи ПМ-19-1/9 за покликом серця годує безпритульних тварин, а Логвиненко Катя с групи ККД-21-1/11, долучилася волонтером до прибирання рідного села, та не тільки вона, а ще й Коломійцева Альона з групи ПМ-20-1/11 та Аня Вітюк з групи КЗ-21-1/9, яка висаджує квіти у своєму рідному краю! Катя Іванцова з групи КХ-ОФ-21-1/9 віддала речі до дитячого будинку, які були їм дуже необхідні!
Але є в нас така дівчинка, яка в цьому році прийшла до нас на навчання. Крутенко Богдана є волонтером від проекту ГО”Даруй добро Україна”!

Посилання на відео

 

 70 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Comments are closed.
Top