13-15 лютого 2019 року в м. Київ були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище», що проводився під гаслом «Збережемо енергію – збережемо планету»!

Другий рік поспіль учасником конкурсу є викладач фізики та астрономії Дніпровського центру професійної освіти Сульженко Оксана Валентинівна, яка надіслала на розгляд компетентного журі свої напрацювання. Цього року це була розробка її уроку «Трансформатор. Виробництво, передача і використання електроенергії» в педагогічній номінації «Прості енергетичні рішення проти змін клімату». За результатами журі та відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Києва «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2018-2019 навчального року» Сульженко О.В. посіла ІІ почесне місце і була нагороджена дипломом.

Адміністрація ДЦПО висловлює вдячність колезі за творчість та ініціативність і бажає майбутніх досягнень та професійного зростання!

Comments are closed.