22-24 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась ХІ Міжнародна виставка освітніх, наукових і науково-технічних інновацій «Інноватика в сучасній освіті-2019».

Профтехосвіту Дніпропетровщини представили навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та 7 закладів професійної освіти області.

22 жовтня об 11:00 відбулося урочисте відкриття виставки за участю Кременя В.Г. – президента Національної академії педагогічних наук України, інших представників Міністерства освіти і науки України, президента компанії «Виставковий світ». Досягнення Дніпропетровщини з упровадження інновацій в діяльність навчальних закладів оцінені компетентним журі та маємо наступні результати:

Дніпровський центр професійної освіти в номінації «Конкурентоздатний фахівець – сучасна стратегія  закладу професійної (професійно-технічної) освіти» був нагороджений срібною медаллю та почесним званням «Лауреат конкурсу ІІ ступеня». Нагороди та дипломи вручали представники оргкомітету виставки.

У програмі виставки також були заплановані науково-практичні конференції, семінари, круглі столи. Так 23 жовтня наш навчальний заклад взяв участь у Науково-практичній конференції «Інноваційні підходи закладів професійної (професійно-технічної) освіти України до розширення соціального партнерства (у контексті реалізації Концепції державної політики «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року)», яка була організована  Департаментом ПТО МОН України та Університетом менеджменту освіти.

Щорічна виставка є ефективним майданчиком для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій в освітній процес.

Comments are closed.