23-25 листопада в Києві відбулася XIV міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” в якій взяв участь і наш навчальний заклад

23-25 листопада 2022 року в Києві відбулася Чотирнадцята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті”. Виставки представили 450 учасників із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії. Серед учасників: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти. 

Участь у виставці взяв і наш навчальний заклад в номінації “Психолого-педагогічний супровід учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану”. Автором роботи є практичний психолог ДЦПО Орлова С.А.
Результатом виставки стало нагородження ДЦПО золотою медаллю в конкурсі тематичних номінацій.
Адміністрація центру вітає з перемогою колегу Орлову С.А. і висловлює вдячність за якісну підготовку до Міжнародного заходу.

 

 57 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Comments are closed.
Top