24.01.2019 року у відділі абонементу ДОУНБ ім. Первоучителів Кирила і Мефодія з нагоди Дня Соборності України за участю учнів Дніпровського центру професійної освіти пройшов захід «Нездоланна сила єдності народу».

Захід проводився у формі історичного хронографа з метою ознайомлення учасників з історичними подіями, пов’язаними з виникненням свята Соборності України та цікавими фактами про Україну. До уваги школярів та учнів ІІ курсу групи ККД-17-2/9 (класний керівник Жадько М.М.) під керівництвом бібліотекаря центру Гапонової Л.П. було запропоновано взяти участь у:

  • перегляді документального відео;
  • історичному екскурсі, присвяченому Дню Соборності України;
  • флешмобі;
  • майстер-класі з виготовлення мапи України за технікою квілінга учнями нашого навчального центру (Мордовка Софія та ін.) – Steam «З Україною в серці»

Загальне почуття соборності об’єднало учнівську молодь ЗОШ № 63 та ДЦПО в бібліотеці ім. Первоучителів Кирила і Мефодія. Спільний майстер-клас з виготовлення мапи України за технікою квілінга (Steam «З Україною в серці»), флешмоб «Україна єдина» та живий ланцюг  символізували об’єднання спільних цінностей, ідеалів та устремлінь.

Учні школи зацікавилися професією кухаря-кондитера, майстерність якої  була відтворена в техніці квілінга.

Comments are closed.