30 травня 2019 року на базі МВПУ ПІТ пройшов форум-театр «Я поважаю європейські цінності», який став підсумком реалізації проекту «Формування у молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти європейських цінностей через толерантні відносини, медіанавчання та подолання соціальних конфліктів».

Одним з учасників проекту став і євроклуб «Європейська хвиля» Дніпровського центру професійної освіти. Форум відкривали та вітали учасників представники Євроквіз, євроклуб «Європейський вектор» та адміністрація освітнього закладу. Після урочистого відкриття гості з різних міст України (Харків, Київ та Львів) представили презентації на тему «Ми – європейці, бо Україна – це Європа».
Центром уваги стали євроклуби закладів П(ПТ)О: ПТУ-2, ПТУ-6, ЗДПЛ, МВПТУ-ПІТ, ДЦПО, ДЦППРКТС. Кожен освітній заклад підготував невеличке відео, презентацію або сценку, тим самим долучившись до марафону ідей «Творимо новий світогляд». Представниками ДЦПО на форумі були: викладач іноземної мови і тренер євроклуб Фомічова І.О., учениці групи ККД-18-1/9 Верзун Д., Міхненко К., Гавриленко К. Ними було представлено відеопривітання з нагоди Дня Європи, в якому було детально показано наші успіхи та досягнення з 2009 року, а також відео «Які європейські цінності нас приваблюють більше за все?», де учні розказали про любов до своєї країн, толерантне відношення до інших людей, самореалізацію та свободу пересування.
Після обідньої перерви на демо-майданчику представники євроклубів змогли взяти участь у стріт-арті «Візуалізація європейських цінностей», де кожна команда отримала завдання намалювати крейдою те, що у них асоціюється з толерантністю, рівністю між людьми та взаємодопомогою.
Гості з інших міст України взяли участь у креативному пленері «Майстер-класі з ілюстрацій». Завершив форум-театр флешмоб «Україна у Європі» та танець єдності.
ДЦПО та євроклуб «Європейська хвиля» отримали в подарунок від організаторів проекту корисні методичні матеріали, а саме:
1. «Паспорт до ЄС» – буклет з переліком видатних особистостей, історичних пам’яток, будівель та страв країн ЄС;
2. «Асоціація ЄС – Україна: що це дає нам» – буклет, у якому розказано все про євро-інтеграцію, юридичні зобов’язання, якісну освіту,
чистіше довкілля та розширення прав споживачів;
3. «Методичні рекомендації євроклубам»;
4. «European Union Ukraine», де розказано як працює ЄС, східне партнерство, торгівля та співпраця у сфері освіти та культури;
5. «Європа – гра» – настільні ігри для учнів;
6. «Відкрий для себе Європу»;
7. «Тремоло та його європейська місія».

 10 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Comments are closed.
Top