Спеціаліст вищої категорії

Карабанова Наталія Олександрівна
Заступник директора,
викладач

викладач-методист

Викладає предмети:

Викладає предмети:

-охорона праці
– екологія
– основи споживчих знань


Спеціаліст вищої категорії
Стесенко Олена Василівна
Заступник директора з навчальої роботи,
викладач

Викладає предмети:

 -світова література
– українське ділове мовлення
– художня культура

Спеціаліст вищої категорії

Мартинова Тетяна Іванівна
Заступник директора з виховної роботи, 
викладач-методист

Викладає предмети:

 -хімія


Спеціаліст І категорії
Зейналова  Таїсія Олександрівна
Старший майстер,
в
икладач

Викладає предмети:

бладнання
– фізика
– електротехніка

Спеціаліст вищої категорії

Куца Катерина Дмитрівна
Завідувач  відділенням,
викладач-методист
Викладає предмети:

 

– геограіфя

Спірічева Олена  Вікторівна
Методист, викладач
Викладає предмети:

– інформатика
– інформаційні технології

Спеціаліст І категорії Криштопа Алла Василівна
Викладач
Викладає предмети:

– математика
– комп’ютерізція облікової інформації

Спеціаліст

Голов’янкоВікторія Сергіївна
Викладач
Викладає предмети:

 -біологія


Спеціаліст
вищої категорії
Сульженко Оксана Валентинівна
Викладач
Викладає предмети:

 фізика
-фізична культура і здоров’я

Спеціаліст вищої категорії

Романова Аліна Леонідівна
Викладач-методист
Викладає предмети: 

Українська мова, література

Спеціаліст ІІ категоріїТабацька  Анастасія  Вадимівна
Викладач

Викладає предмети: 

-анкгійська мова


Спеціаліст
Фомічова Інна Олегівна
Викладач

Викладає предмети: 

-анкгійська мова


Спеціаліст
І категорії
Орлова Світлана
Анатоліївна
Практичний психолог, викладач

Викладає предмети: 

професійна етика
– світова література


Спеціаліст
Денісова Ганна Олександрівна
Практичний психолог, викладач

СпеціалістКукурекова Марія Олександрівна
Викладач

Викладає предмети:

 -історія України
-всесвітня історія
– географія

 Викладач спеціалістБондарук Руслан Миколайович
Викладач

Викладає предмети:

 -історія України
всесвітня історія
 правознавство

Викладач спеціаліст

Залепа
Тетяна Михайлівна

Викладач,
інженер з охорони праці

Викладає предмети: 

обладнання 
– обладнання швейних підприємств


Спеціаліст вищої категоріїКотов Анатолій Іванович
Керівник фізичної підготовки,

викладач-методист

Викладає предмети:

– фізична культура і здоров’я


Спеціаліст
І категорії
Пальха АнПальоха  Олександр 
Викладач

Викладає предмети: 

– фізична культура і здоров’я
Захист Вітчзни


Спеціаліст І категоріїЛисенко
Ірина Григорівна
Викладач

Викладає предмети:

– матеріалознавство
-перукарська справа
-санітарія та гігієна


Спеціаліст  вищої категоріїТаранець Людмила Іванівна
Старший майстер,

викладач-методист 

 

 

Викладає предмети: 

-основи споживчих знань
-основи галузевої економіки та підприємництва


Спеціаліст 
І категорії,
12 тарифний розряд
Литвиненко
Лариса Олексіївна
Викладач, майстер 

Викладає предмети:

– теорія квасових операцій
-основи бухгалтерського обліку


Спеціаліст 
вищої категоріїКуранова Ірина Костянтинівна
Викладач спецдисциплін

Викладає предмети:


Викладач,
вищої категорії
Барсукова Людмила Олександрівна
Викладач спецдисциплін,

викладач-методист

Викладає предмети:

Викладач-спеціаліст Самойленко Олена Миколаївна
Викладач спецдисциплін

Викладає предмети:


Викладач,
вищої категорії
Городецька Валентина Миколаївна
Викладач спецдисциплін


Викладач,
вищої категорії
Циценкова Тетяна Василівна
Викладач спецдисциплін

Мальована Лілія Володимирівна
Викладач спецдисциплін