Регіональне замовлення на 2022/2023 навчальний рік ВІДСУТНЄ!

Касир (в банку)

Підготовка учнів (слухачів) за професією «Касир (в банку)» здійснюється за типовими програмами ДСП (ПТ)О 4212.К.64.10-2017.

Термін навчання: 1 рік

Форма навчання: бюджетна

Кваліфікація: касир (в банку)

Працевлаштування:  гарантовано навчальним закладом

Вимоги до освітнього рівня осіб: повна загальна середня освіта

Вік після закінчення терміну навчання: не менше 18 років

 

Тривалість професійно – теоретичної підготовки – 321 година (це предмети: технологія касових операцій; основи бухгалтерського обліку; комп’ютеризація облікової інформації; профетика та психологія спілкування, українське ділове мовлення, охорона праці).

Тривалість професійно – практичної підготовки – 876 годин (498 годин – виробниче навчання; 378 годин – виробнича практика, яка здійснюється безпосередньо на робочих місцях, а саме у відділеннях Ощадбанку міста і області та комерційних банках).

Типовими навчальними планами передбачено тижневе навантаження учнів (слухачів) не більше 36 годин при денному навантаженні не більше 8 академічних годин теоретичного навчання і 6 годин виробничого навчання. Під час проходження виробничої практики можливе навантаження  учнів (слухачів)  до 40 годин  при досягненні ними 18 річного віку.

Випускникам, яким присвоєно освітньо – кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка.

У підготовці касирів (в банку) ДЦПО активно співпрацює із службою зайнятості, здійснюючи курсове навчання з професій: Касир (в банку).

Підприємства – банківські   установи, на які працевлаштовуються наші випускники: Ощадбанк, Приватбанк та інші.

Сфера професійного використання випускника: грошове посередництво фінансових установ та організацій (крім комерційних та центральних банків) пов’язане з отриманням та перерозподілом фінансових коштів у формі депозитів, крім тих, які передбачені для страхування та пенсійного забезпечення – послуги, пов’язані з відправленням та сплатою грошових переказів та діяльність поштових систем в ощадних касах.

 763 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Top