Регіональне замовлення на 2022/2023 навчальний рік ВІДСУТНЄ!

Перукар("перукар-манікюрник")

Підготовка учнів (слухачів) за професією «Перукар. Манікюрник» здійснюється за типовими програмами СП (ПТ)О 5141.S.96.02-2017 та ДСПТО5141.00.93.02-2013.

Термін навчання: 2 роки (на базі 11 класів), 3 роки (на базі 9 класів)
Форма навчання: бюджетна
Кваліфікація: перукар, перукар 2 класу, перукар 1 класу, манікюрник 2,3 розряду
Вимоги до освітнього рівня осіб: повна або базова загальна середня освіта
Вік по закінченні терміну навчання – не менш 16 років

Тривалість професійно-теоретичної підготовки для 3-х років навчання: 579 годин; професійно – практичної підготовки – 1443 години (5464 годин – виробниче навчання; 897 годин – виробнича практика), яка здійснюється в навчальних перукарнях, яких в ДЦПО дві, та безпосередньо на робочих місцях, а саме в перукарнях міста і області.

Тижневе навантаження учнів (слухачів)  не більше 36 годин при денному навантаження не більше 8 академічних годин теоретичного навчання і 6 годин виробничого навчання . під час проходження виробничої практики можливе навантаження учнів (слухачів) до 40 годин при досягненні ними 18-річного віку.

Випускникам, яким присвоєно освітньо – кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка.

Особі, яка не закінчила повний курс навчання, але за результатами кваліфікаційної атестації  присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» відповідного класу («перукар», «перукар 2 класу», «манікюрник 2,3 розряду»), видається свідоцтво державного зразка.

У підготовці перукарів ДЦПО активно співпрацює із службою зайнятості, здійснюючи курсове навчання.

Соціальні партнери: дитячі будинки, територіальні центри для ветеранів війни та праці, інтернати, Спілка перукарів України.

 

Сфера професійного використання випускника: Побутове обслуговування населення, індустрія краси.

 2,081 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Top