Профорієнтаційна платформа

 

!! Обрана професія надасть тобі впевненості у сьогоденні та нових можливостей у майбутньому.

Профорієнтація  допомагає людині обрати майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань.

!! Якщо ти шукаєш відповідь на запитання «як обрати професію?» – ти звернувся за адресою. 

 

Профорієнтаційні тести:

– допоможуть зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу,

– оцінити власний потенціал,

– розробити стратегію кар’єрного  зростання.

 

Тестування непрофесійних базових соціальних навичок – Soft Skills.

Soft Skills – це навички, які за даними міжнародних досліджень складають до 80 % успішності людини. Це комунікабельність, лідерські навички, вміння працювати в команді, критичне мислення, тайм-менеджмент, стресостійкість тощо. Завдяки тестуванню Soft Skills Ви зрозумієте свої сильні сторони та конкурентні переваги, а також додаткові навички, які бажано опанувати.

 

Проходьте тестування та дізнавайтеся про себе більше!

Тест: «Загальні розумові здібності»

Дозволяє  оцінити власний рівень інтелектуального розвитку (логіка, абстрактне та вербальне мислення). Тест містить 50 питань.

Тест: «Аналітичні здібності»

Тест складається з 2-х окремих субтестів, що дозволяють визначити здатність до аналізу та обробки інформації, здатність до узагальнення інформації (синтезу).

Субтест №1 визначає здатність людини до аналізу.

Субтест №2 визначає здатність людини встановлювати логічні зв’язки з узагальнюючим словом та синтезувати інформацію.

 

Тест: «Здатність до логічного мислення»

Логічне мислення  – допомагає знаходити вихід з важких ситуацій, прораховувати свої дії на кілька кроків вперед, передбачати небезпеку, знаходити коротший шлях до успіху. Тест складається з 20 завдань.

 

Тест: «Стресостійкість та адаптивність»

Стрес. Корисний він для людини чи ні?

Людина без стресу в своєму житті, напевно перетворилася   би на «овоч».

Стрес  — це як вакцина, яка загартовую нашу особистість та робить її міцнішою та стресовитрівалішою.

Стресостійкість – це прояв психологічної культури людини. Зовнішня реакція особистості на різні стресові ситуації, в том числі на професійні – багато чого розкаже оточуючим. Дізнайся про свій рівень стресостійкості.

 

 

Тест: «Здатність до командної роботи»

Розвинені командні якості – запорука успішної особистості в професійному колективі.

Тест призначений для визначення домінуючого типу поведінки в колективі, в процесі виконання поставлених завдань.

Тест вимірює 4 типи орієнтирів особистості:

– орієнтація на результат;

– орієнтація на взаємовідносини з людьми, атмосферу в колективі;

– орієнтація на себе;

– орієнтація на субординацію.

 

Тест «Ваш емоційний інтелект»

 

Емоційний інтелект – це здатність керувати власними емоціями, а також розуміти емоції інших людей. Головною рисою цієї навички є вміння контролювати свої емоції і видавати те, що потрібно побачити всім навколо.

Всі про нього чули, але ніхто його не бачив. А це – ледь не найголовніша навичка, яку сьогодні роботодавці хочуть бачити у своїх співробітників. До того ж дослідники прогнозують, що саме він буде шануватися у майбутньому і допоможе уникнути безробіття у технологічному світі. Це все про емоційний інтелект. Дізнайся свій рівень EQ.

Тест: «Яка сфера діяльності Вам підходить»

У тесті наведено 20 пар різних професійних видів діяльності. Вони орієнтовані на визначення того, що тобі дається найпростіше, до чого є найбільша схильність: працювати з людьми, програмувати чи, наприклад, писати музику.

Тест: «Комунікативні та організаторські здібності»

У кожної людини є задатки та здібності до певного виду діяльності. Що таке здібності? Це індивідуальні особливості, які дозволяють людині виконувати необхідні завдання, набувати спеціальних навичок.

Щоб зробити правильний вибір у житті, необхідно вчасно помітити свої здібності: акторські, музичні, комунікативні, організаторські тощо.

Пропонуємо методику на визначення комунікативних та організаторських здібностей, яка допоможе визначити ваше уміння чітко і швидко встановлювати ділові, товариські контакти з людьми, прагнення розширювати контакти, виявляти ініціативу, брати участь у групових заходах тощо.

Схильність до підприємницької діяльності

Бізнес – це жорстка конкуренція, постійна напруга, азарт боротьби і самоствердження як у спорті, актуалізація своїх здібностей і обдарованості, як у художній творчості.

Таким чином, для досягнення успіху в підприємницькій діяльності необхідні певні риси особистості та ділові якості:  ініціативність, рішучість, сміливість, азартність, схильність до розумного ризику, наполегливість, незалежність, самостійність, відповідальність.

Дізнайся чи є в тебе хист до підприємницької діяльності.

Орієнтація на результат чи процес

Тест спрямований на дослідження соціально-психологічних установок особистості у сфері мотивації та потреб.

Важливо усвідомлювати, що більше ви цінуєте у роботі: процес чи результат. Займайтеся  саме тим, що приносить задоволення!

Наші останні новини

До Дня захисників і захисниць України в Дніпровському центрі професійної освіти відбулися змагання з військової підготовки

Змаганнях відбулися серед найсильніших юнаків по таким напрямках: стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування, метання гранати.…

Читати далі

07 вересня на базі Дніпровського центру професійної освіти відбулося проведення Олімпійського уроку для здобувачів освіти

 З урахуванням безпекових норм діти у повній мірі продемонстрували свої кращі фізичні навички в таких…

Читати далі

Наші майстри приймають участь у встановлені гастрономічних рекордів!

Національний гастрономічний рекорд з "Найчастішої кількості приготування автентичних страв української кухні" Було проведено в РГК…

Читати далі

 2,898 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Top