Прийом документів у абітурієнтів проводиться з 1 травня до 30 серпня.
Зарахування здійснюється на конкурсній основі за середнім балом атестата, або свідоцтва про неповну середню освіту та тестування з предметів загальноосвітньої підготовки.
Перед зарахуванням з вступниками проводиться співбесіда.
ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ВСТУПНИКАМ:
Вступники подають особисто заяву про вступ до професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський центр професійної  освіти», вказуючи обрану професію (спеціальність), форму навчання, місце проживання, до якої додають:

  • документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за державним замовленням; в інших випадках – оригінал або завірену копію;
  • медичну довідку за формою 086-о, або 086-у установленою чинним законодавством, довідка про щеплення за формою 063-о;
  • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • Копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад (за наявності).

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України з 14 років відповідно ст. 21 З-ну України №5492-YІ, З-ну України №1474- YІІІ від 14.07.2016р, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”), або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями додають до заяви про вступ відповідний документ.
До ДЦПО без вступних випробувань зараховуються:

  • особи, яким Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, надане таке право;
  • випускники загальноосвітнього навчального закладу ІІІ ступеня, нагороджені золотою (срібною) медаллю;
  • випускники загальноосвітнього навчального закладу ІІ ступеня, які мають Свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;
  • учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів.

І найголовніше – ми приймаємо учнів на навчання без вступних іспитів та без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.

Завантажити правила прийому

 529 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Top