Веб-сайты Кыргызстанда жайгашкан Mostbet букмекердик кеңсесинде сиз каалаган спорттук иш-чарага – футболдон баштап хоккейге жана баскетболго чейин коюмдарды кое аласыз, ошондой эле онлайн казинодо ойной аласыз. Жакшы дизайн, жагымдуу коэффициенттер, ар кандай бонустар жана акциялар, бекер коюмдар, бекер айлануулар жана акчаны тез алуу Mostbet kg платформасын дүйнөдөгү эң мыктылардын бири кылат. Бош эмес оюнчулар биздин мобилдик колдонмобузду өзгөчө жакшы көрүшөт. Кириңиз жана биз менен жеңиңиз!

До 210-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка в читальному залі нашої бібліотеки розгорнуто книжкову виставку: «Тарас Шевченко – любов і святиня українського народу», та проведено літературно – тематичний захід «Натхненне слово Кобзар»

9 березня 1814 р.- дата, яку внесено до світового календаря знаменних і пам’ятних дат ЮНЕСКО для відзначення в усьому світі.

Тарас Шевченко – постать, яка об’єднує українців у всьому світі! Його слово звучить з силою і правдою до сьогодення, а творчість відображає найглибші переживання українського народу, біль та боротьбу за волю та гідність.

У фойє бібліотеки облаштовано відкритий перегляд з тематичною літературою, портретами, репродукціями його картин, де здобувачі освіти дізнались про маловідомі факти з життя Тараса Шевченка, аналізували відомі рядки поета, проникливо читали поезію Кобзаря. Велична поезія полонила душі молоді, які ще раз мали нагоду відчути національний колорит та доторкнутись до духовних джерел української культури.

Т.Г. Шевченко – великий син, великого народу. Минають роки, спливають віки, але слово Шевченка живе і вічно буде жити.

 139 Переглядів всього,  3 Переглядів сьогодні

Залиште коментар

Ваш email не буде опубліковано. Заповніть всі поля помічені зірочкою *

Top