Веб-сайты Кыргызстанда жайгашкан Mostbet букмекердик кеңсесинде сиз каалаган спорттук иш-чарага – футболдон баштап хоккейге жана баскетболго чейин коюмдарды кое аласыз, ошондой эле онлайн казинодо ойной аласыз. Жакшы дизайн, жагымдуу коэффициенттер, ар кандай бонустар жана акциялар, бекер коюмдар, бекер айлануулар жана акчаны тез алуу Mostbet kg платформасын дүйнөдөгү эң мыктылардын бири кылат. Бош эмес оюнчулар биздин мобилдик колдонмобузду өзгөчө жакшы көрүшөт. Кириңиз жана биз менен жеңиңиз!

20 травня 2024 року в Дніпровському центрі професійної освіти Міжнародною гуманітарною організацією Handicap International, була проведена інформаційна лекція на тему: «Збройний конфлікт: як підготуватися та забезпечити себе»

Співпраця ДЦПО з ГО Handicap International розпочалася цього навчального року. На тему мінної небезпеки та підготовки до збройних конфліктів в лютому 2024 року проводилися онлайн-уроки для здобувачів освіти І-ІІІ курсів, а також лекція з мінної небезпеки для педагогів центру. Такі зустрічі покликані нагадати і закріпити у пам’яті основні і невідкладні дії, які має знати кожен у сучасних реаліях і які можуть зберегти життя людині та її близьким.

 

 31 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Залиште коментар

Ваш email не буде опубліковано. Заповніть всі поля помічені зірочкою *

Top