Веб-сайты Кыргызстанда жайгашкан Mostbet букмекердик кеңсесинде сиз каалаган спорттук иш-чарага – футболдон баштап хоккейге жана баскетболго чейин коюмдарды кое аласыз, ошондой эле онлайн казинодо ойной аласыз. Жакшы дизайн, жагымдуу коэффициенттер, ар кандай бонустар жана акциялар, бекер коюмдар, бекер айлануулар жана акчаны тез алуу Mostbet kg платформасын дүйнөдөгү эң мыктылардын бири кылат. Бош эмес оюнчулар биздин мобилдик колдонмобузду өзгөчө жакшы көрүшөт. Кириңиз жана биз менен жеңиңиз!

25 червня на базі ДПТНЗ «Дніпровський центр професійної освіти відбувся заключний захід проекту SEQUA «Швидкі навички для працевлаштування»

 

Проект реалізовувався з грудня 2023року по червень 2024року в місті Києві, Львівській, Дніпропетровській та Полтавській областях у рамках програми «Skills4Recovery», яка виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини. У проекті взяли участь21 професійної (професійно-технічний) навчальний заклад України.

На заході були підведені підсумки проекту, в рамках якого завдяки відповідальній роботі представників регіону пройшли навчання майже 600 безробітних, включаючи вимушено переміщених осіб та колишніх учасників бойових дій, що сприяло зміцненню економіки України.

За результатами відбору та погодження з організаторами проекту Дніпровський центр професійної освіти в числі 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області став виконавцем проекту. За даний період підготовлено швидким навичкам та працевлаштовано з професії «Кравець» 30 осіб з числа безробітних, з яких 8 вимушено переміщених осіб.

Захід проводився в змішаному режимі, модераторами були Віктор Василиненко, координатор проекту в Дніпропетровській області, Сергій Федоренко, методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

Учасники заходу: Днаніель Штрубе, керівник відділу інтернаціональні проекти SEQUA; Яна Печінка, технічний радник GIZ-«Skills4Recovery»; Ірина Шумік, генеральна директорка Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України; Дарія Андрюніна, директор департаменту зайнятості Міністерства економіки України; Віктор Сергєєв, голова Дніпропетровського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців; Олег Бондаренко, начальник управління закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради; Євген Кончаковський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації.

На заході було представлено презентацію результатів проекту та відеоролик про проект SEQUA, фідбек представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підприємств і слухачів з міста Києва, Львівської, Дніпропетровської та Полтавської областей, презентація збірника узагальнених матеріалів проекту SEQUA «Швидкі навички: путівник до успішного працевлаштування».

Було підведено підсумок, що програма вдала, дає змогу кожній людині знайти свою справу, здійснити реінтеграцію у виробничий процес на підприємствах, організаціях, в приватному секторі регіону, сприяти розвитку економіки України.

 

 41 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Залиште коментар

Ваш email не буде опубліковано. Заповніть всі поля помічені зірочкою *

Top