15 листопада на базі КУ “Центр професійного розвитку “Освітня траєкторія” викладачі ДЦПО Бондарук Р.М. та Айба Д.Т. прийняли участь у міському семінарі

Назва заходу, який був проведений Центром професійного розвитку: “Навчаємося насолоджуватися власним життям”. Семінар був проведений для викладачів професійно-технічної освіти, на якому були розглянуті питання пошуку мотивації у складні та буремні часи, способи комунікації та співпраці з урахуванням військових обставин, пошук енергії та натхнення аби радувати своїми ідеями та їх реалізацією наших здобувачів освіти. 

 357 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Коментарі закриті.
Архіви