Назва заходу, який був проведений Центром професійного розвитку: “Навчаємося насолоджуватися власним життям”. Семінар був проведений для викладачів професійно-технічної освіти, на якому були розглянуті питання пошуку мотивації у складні та буремні часи, способи комунікації та співпраці з урахуванням військових обставин, пошук енергії та натхнення аби радувати своїми ідеями та їх реалізацією наших здобувачів освіти.
357 Переглядів всього, 1 Переглядів сьогодні


