25 листопада день пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Педагоги та здобувачі освіти Дніпровського центру професійної освіти вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933.
Пам’ять про Голодомор стала невід’ємною частиною українського народу. Щороку в четверту суботу листопада українці запалюють свічки як символ пам’яті про вбитих голодом.
Україна втратила внаслідок Голодомору і масових
штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932-1933 років визнаний геноцидом Українського народу

 513 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Коментарі закриті.
Архіви