Метою виставки є привернення уваги здобувачів освіти до проблем насилля у суспільстві, адже найвищою цінністю будь якої держави є людина-її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека
Під час заходу увагу здобувачів освіти було звернено на правові основи запобігання різним проявам насильства, а також проінформовано про телефони швидкого реагування. Наприкінці зустрічі всі присутні отримали друковані матеріали з питань протидії насильству в сім’ї, пояснення про способи його попередження.
Здобувачі освіти активно брали участь у заході.
260 Переглядів всього, 1 Переглядів сьогодні


