Педагоги Дніпровського центру професійної освіти відвідали тренінг щодо надання першої домедичної допомоги

Виклик сьогодення – перебування під постійною загрозою. Ази першої домедичної допомоги варто знати всім, особливо педагогам, адже до приїзду медиків може сплинути дорогоцінний час, коли можна врятувати людське життя чи не допустити погіршення стану.
👍Аби бути готовими до реальної загрози в надзвичайних ситуаціях педагоги ЗППТО міста Дніпро опанували тренінг щодо надання першої домедичної допомоги при травмах, переломах, вивихах та кровотечах.
🇺🇦Дякуємо тренеру Дніпропетровського обласного центру громадського здоров’я

 258 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Коментарі закриті.
Архіви