8 травня була проведена Єдина виховна година до Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в онлайн форматі.
Спільно з учнями ми:
-
вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання;
-
провели історичний екскурс ключовими подіями війни;
-
провели паралелі між минулим та сучасністю, наголосивши на незламності українського народу;
- закріпили знання за допомогою тематичної гри на платформі kahoot.
Дякуємо всім, хто долучився. Пам’ятаємо минуле — заради майбутнього!
51 Переглядів всього, 1 Переглядів сьогодні


