Веб-сайты Кыргызстанда жайгашкан Mostbet букмекердик кеңсесинде сиз каалаган спорттук иш-чарага – футболдон баштап хоккейге жана баскетболго чейин коюмдарды кое аласыз, ошондой эле онлайн казинодо ойной аласыз. Жакшы дизайн, жагымдуу коэффициенттер, ар кандай бонустар жана акциялар, бекер коюмдар, бекер айлануулар жана акчаны тез алуу Mostbet kg платформасын дүйнөдөгү эң мыктылардын бири кылат. Бош эмес оюнчулар биздин мобилдик колдонмобузду өзгөчө жакшы көрүшөт. Кириңиз жана биз менен жеңиңиз!

Методична робота в Дніпровському центрі професійної освіти

Методична робота – це система організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності, основаної на дослідженнях науки та передового досвіду, спрямована на удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Методична робота в центрі організована у відповідності до Положення про методичну роботу в ПТНЗ, плану роботи на рік та планів роботи методичних комісій і ґрунтується на діагностичній основі з урахуванням результативності навчально-виховного процесу, рівня професійної підготовки педагогічних кадрів. Вона спрямована на оперативне науково-методичне коригування навчально-виховного процесу, удосконалення змісту освіти, розвиток творчого потенціалу педагога, його професійної майстерності та здійснюється відповідно до розділу річного плану «Методична робота».

Її основними завданнями є:

  • організаційно-методичне забезпечення програм розвитку центру;
  • забезпечення реалізації основних положень концепції НУШ, орієнтація на стратегічну мету забезпечення нового, більш високого рівня якості освіти;
  • всебічний, неперервний, професійний розвиток та індивідуальне зростання педпрацівників, супровід їх індивідуальної професійної траєкторії на основі методичного сервісу;
  • оновлення науково-методичної роботи через індивідуалізацію методичного супроводу діяльності педагогів;
  • діагностування та моніторинг результатів індивідуальної педагогічної діяльності педагогів, направленої на підвищення якості навчальних досягнень здобувачів освіти;
  • розробка тематичних пам’яток, вказівників, глосаріїв понять, пошук спеціалізованих професійних сайтів за заданою тематикою кожного педагога;
  • супровід впровадження індивідуальних методичних проєктів педагогів, реалізація авторських концепцій, організація майстер-класів, тренінгів, методичних об’єднань, шкіл педагогічної діяльності, творчих груп;
  • допомога в організації і проведенні авторських методичних заходів: методичний бенефіс, методична панель, авторська виставка-презентація досвіду з реалізації індивідуальних концепцій тощо;
  • рівноправне партнерство в індивідуальній методичній роботі.

З 2023 року педколектив центру працює над вирішенням єдиної методичної проблеми «Розвиток автентичної компетентної особистості шляхом забезпечення якості освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства», тому йому підпорядковані всі види колективних форм методичної роботи.

Методична рада обговорює та здійснює вибір варіантів змісту професійної освіти. Її члени організовують різні моделі навчальних планів, програм у відповідності до вимог Державних стандартів професійно-технічної освіти; обговорюють та визначають найдоцільніші форми і методи організації навчально-виховного процесу.

Головним завданням методичних комісій є удосконалення процесу навчання і виховання здобувачів освіти, турбота про підвищення якості уроків; впровадження ефективних форм, методів, інноваційних технологій, технічних засобів навчання; широка пропаганда передового педагогічного досвіду.

Методичні комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін працюють над професійним спрямуванням викладання предметів. Розроблені контрольні диктанти, перекази, діалоги, тексти для аудіювання, картки-завдання для індивідуального та диференційованого контролю за якістю знань учнів з відповідних предметів та їх професійним спрямуванням.

Кожна методична комісія має журнал обліку роботи, в якому ведуться протоколи засідань. Аналіз роботи методичних комісій заслуховується один раз на рік на інструктивно-методичних нарадах при директорі. Аналіз змісту роботи методичних комісій показав, що плани роботи методичних комісій відповідають річному плану роботи центру і виконуються в повному обсязі.

Вся робота закладу освіти спрямовується і координується методичним кабінетом, який працює відповідно до Положення про методичну роботу в ЗП(ПТ)О і в якому зосереджені нормативно-правові та навчально-методичні документи, інструктивно-методична, педагогічна література, періодичні та методичні видання, матеріали для самоосвіти, кращий педагогічний і виробничий досвід. Оформлення методичного кабінету в основному відповідає вимогам Положення про методичний кабінет. На базі кабінету організована робота школи передового педагогічного досвіду, школи молодого викладача, творча група по створенню методичних посібників.

З метою поширення ефективних методів, форм і засобів проведення занять, розповсюдження передового педагогічного досвіду в ДЦПО організовано проведення відкритих уроків педпрацівників. Це уроки нестандартні, але в їх основі лежать основні принципи: максимальна доступність викладу, максимальне наповнення наочністю, професійне спрямування, такт та доброта педагога.

     Задля якісної організації методичної роботи із педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О використовуємо електронні інформаційні ресурси:

 157 Переглядів всього,  1 Переглядів сьогодні

Top