Веб-сайты Кыргызстанда жайгашкан Mostbet букмекердик кеңсесинде сиз каалаган спорттук иш-чарага – футболдон баштап хоккейге жана баскетболго чейин коюмдарды кое аласыз, ошондой эле онлайн казинодо ойной аласыз. Жакшы дизайн, жагымдуу коэффициенттер, ар кандай бонустар жана акциялар, бекер коюмдар, бекер айлануулар жана акчаны тез алуу Mostbet kg платформасын дүйнөдөгү эң мыктылардын бири кылат. Бош эмес оюнчулар биздин мобилдик колдонмобузду өзгөчө жакшы көрүшөт. Кириңиз жана биз менен жеңиңиз!

Профорієнтаційна платформа

 

!! Обрана професія надасть тобі впевненості у сьогоденні та нових можливостей у майбутньому.

Профорієнтація  допомагає людині обрати майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань.

!! Якщо ти шукаєш відповідь на запитання «як обрати професію?» – ти звернувся за адресою. 

 

Профорієнтаційні тести:

– допоможуть зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу,

– оцінити власний потенціал,

– розробити стратегію кар’єрного  зростання.

 

Тестування непрофесійних базових соціальних навичок – Soft Skills.

Soft Skills – це навички, які за даними міжнародних досліджень складають до 80 % успішності людини. Це комунікабельність, лідерські навички, вміння працювати в команді, критичне мислення, тайм-менеджмент, стресостійкість тощо. Завдяки тестуванню Soft Skills Ви зрозумієте свої сильні сторони та конкурентні переваги, а також додаткові навички, які бажано опанувати.

 

Проходьте тестування та дізнавайтеся про себе більше!

Тест: «Загальні розумові здібності»

Дозволяє  оцінити власний рівень інтелектуального розвитку (логіка, абстрактне та вербальне мислення). Тест містить 50 питань.

Тест: «Аналітичні здібності»

Тест складається з 2-х окремих субтестів, що дозволяють визначити здатність до аналізу та обробки інформації, здатність до узагальнення інформації (синтезу).

Субтест №1 визначає здатність людини до аналізу.

Субтест №2 визначає здатність людини встановлювати логічні зв’язки з узагальнюючим словом та синтезувати інформацію.

 

Тест: «Здатність до логічного мислення»

Логічне мислення  – допомагає знаходити вихід з важких ситуацій, прораховувати свої дії на кілька кроків вперед, передбачати небезпеку, знаходити коротший шлях до успіху. Тест складається з 20 завдань.

 

Тест: «Стресостійкість та адаптивність»

Стрес. Корисний він для людини чи ні?

Людина без стресу в своєму житті, напевно перетворилася   би на «овоч».

Стрес  — це як вакцина, яка загартовую нашу особистість та робить її міцнішою та стресовитрівалішою.

Стресостійкість – це прояв психологічної культури людини. Зовнішня реакція особистості на різні стресові ситуації, в том числі на професійні – багато чого розкаже оточуючим. Дізнайся про свій рівень стресостійкості.

 

 

Тест: «Здатність до командної роботи»

Розвинені командні якості – запорука успішної особистості в професійному колективі.

Тест призначений для визначення домінуючого типу поведінки в колективі, в процесі виконання поставлених завдань.

Тест вимірює 4 типи орієнтирів особистості:

– орієнтація на результат;

– орієнтація на взаємовідносини з людьми, атмосферу в колективі;

– орієнтація на себе;

– орієнтація на субординацію.

 

Тест «Ваш емоційний інтелект»

 

Емоційний інтелект – це здатність керувати власними емоціями, а також розуміти емоції інших людей. Головною рисою цієї навички є вміння контролювати свої емоції і видавати те, що потрібно побачити всім навколо.

Всі про нього чули, але ніхто його не бачив. А це – ледь не найголовніша навичка, яку сьогодні роботодавці хочуть бачити у своїх співробітників. До того ж дослідники прогнозують, що саме він буде шануватися у майбутньому і допоможе уникнути безробіття у технологічному світі. Це все про емоційний інтелект. Дізнайся свій рівень EQ.

Тест: «Яка сфера діяльності Вам підходить»

У тесті наведено 20 пар різних професійних видів діяльності. Вони орієнтовані на визначення того, що тобі дається найпростіше, до чого є найбільша схильність: працювати з людьми, програмувати чи, наприклад, писати музику.

Тест: «Комунікативні та організаторські здібності»

У кожної людини є задатки та здібності до певного виду діяльності. Що таке здібності? Це індивідуальні особливості, які дозволяють людині виконувати необхідні завдання, набувати спеціальних навичок.

Щоб зробити правильний вибір у житті, необхідно вчасно помітити свої здібності: акторські, музичні, комунікативні, організаторські тощо.

Пропонуємо методику на визначення комунікативних та організаторських здібностей, яка допоможе визначити ваше уміння чітко і швидко встановлювати ділові, товариські контакти з людьми, прагнення розширювати контакти, виявляти ініціативу, брати участь у групових заходах тощо.

Схильність до підприємницької діяльності

Бізнес – це жорстка конкуренція, постійна напруга, азарт боротьби і самоствердження як у спорті, актуалізація своїх здібностей і обдарованості, як у художній творчості.

Таким чином, для досягнення успіху в підприємницькій діяльності необхідні певні риси особистості та ділові якості:  ініціативність, рішучість, сміливість, азартність, схильність до розумного ризику, наполегливість, незалежність, самостійність, відповідальність.

Дізнайся чи є в тебе хист до підприємницької діяльності.

Орієнтація на результат чи процес

Тест спрямований на дослідження соціально-психологічних установок особистості у сфері мотивації та потреб.

Важливо усвідомлювати, що більше ви цінуєте у роботі: процес чи результат. Займайтеся  саме тим, що приносить задоволення!

Наші останні новини

13 травня відзначаємо «День письменника» з нагоди 175 річниці від дня народження Панаса Мирного

Свято присвячено до Дня народження Панаса Мирного  – українського прозаїка, драматурга, громадського діяча, основоположника української соціально-психологічної…

Читати далі

9 травня 2024 року, в рамках проведення тижня Європи в Україні, у читальному залі бібліотеки ДЦПО була презентована Виставка - експозиція " З КНИГОЮ - ПО ЄВРОПІ"

Експоновані видання цієї книжкової виставки розширюють знання молоді з питань європейської інтеграції та відкривають все…

Читати далі

В рамках функціювання Центру розвитку кар’єри та підприємництва 09.05.2024 відбулась онлайн зустріч з Дніпровським управлінням Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Професійне консультування «Підготовка до співбесіди та самопрезентація при працевлаштуванні» провела професійний консультант ЦЗ Волнянська Надія…

Читати далі

 3,610 Переглядів всього,  2 Переглядів сьогодні

Top